У Франківську розробляють правила розміщення реклами на основі київських

Автор: Турій Роман

30 Тра, 2017 17:55

У Франківську розробляють правила розміщення реклами на основі київських

В Івано-Франківську 30 травня вперше зібралась робоча група, яка напрацьовує зміни порядку розміщення зовнішньої реклами у місті. Наразі учасники засідання накреслили напрямок своєї роботи.

Читайте також: У Франківська буде новий порядок розміщення зовнішньої реклами

У Департаменті містобудування вирішили, що краще не вносити зміни до старого порядку, а розробити повністю новий документ.

Заступниця директора департаменту Світлана Лосюк розповіла, що у порядку плануюють врегулювати використання наземних рекламних конструкцій та реклами на фасадах, звукової реклами тощо.

За основу вирішили взяти правила розташування реклами, затверджені у квітні цього року Київською міською радою. У Департаменті, щоб “не вигадувати велосипед”, шукали в інших містах, де можна запозичити досвід, побачили, що київські правила є найкращими серед інших. Втім, їх планують удосконалити і адаптувати для Івано-Франківська, інформує “Галка”.

“Ці правила є доволі сучасними, оскільки жителів Києва реклама вже, грубо кажучи, дістала. Тому столиця взялася впорядковувати рекламу”, – зауважила Лосюк.

У порядку описані зони розташування певних форматів реклами на території міста та вміщена класифікація рекламних засобів.

Учасникам робочої групи розішлють порядок, напрацьований Департаментом, а вони вноситимуть свої пропозиції.

Новий порядок розташування зовнішньої реклами у міськраді планують прийняти восени.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...