У Франківську ще 18 учасників АТО стали власниками нових квартир (ФОТО)

11 Жов, 2019 12:00

У Франківську ще 18 учасників АТО стали власниками нових квартир (ФОТО)

В Івано-Франківську ще 18 учасників АТО отримали квартири за проєктами “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум”.

Читайте також: Асоціація учасників АТО має намір охороняти безпеку політичних акцій у Франківську

11 жовтня в Івано-Франківську вручили договори на квартири в новобудовах ветеранам-учасникам АТО, за проєктами “Житло воїнам АТО” і ЖБК “Соціум”, інформує “Галка”.

“Сьогодні ми вручаємо 18 квартир: 8 за проєктом “Житло воїнам АТО” і 10 за проєктом ЖБК “Соціум”. Це квартири у трьох житлових комплексах, деякі вже на завершенні будівництва, інші ж – на стадії розбудови. Загалом цьогоріч маємо завершити 200 квартирних площ, а наступного року – 300. Наразі за три роки бійцям вручили 191 квартиру”, – каже заступник голови правління Міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв.

Батько трьох дітей Віктор Іванов, який отримав двокімнатну квартиру, розповів, що дуже вражений і вдячний цьому проєкту.

“Я в шоці, хочу вам подякувати. Жінка на день народження зробила подарунок – доньку Даринку. В мене зараз проблеми зі здоров’ям, але кличте, коли треба буде допомога. Я і з поламаною рукою буду боронити країну”, – каже Віктор.

Ще один учасник АТО сказав, що дуже вдячний цьому проєкту за квартиру, в якій виросте його синочок.

“Я дуже хочу подякувати, 20 років я працював і не бачив можливості в нашій країні купити чесно квартиру. Це буде житло, в якому я буду газдою, в якій виросте мій син”,- каже воїн АТО Андрій Яворський.

Також квартири отримали: Роман Волошко, Дмитро Данилюк, Володимир Рябий, Андрій Вертипорок, Андрій Грушовський, Сергій Прокопів, Юрій Палковський, Володимир Панас, Руслан Венник, Роман Киста, Михайло Федик, Назар Тролів, Андрій Глибюк, Василь Кисуляк.

Довідково. Проєкт “Житло воїнам АТО” функціонує з жовтня 2016 року. ЖБК “Соціум” – з березня 2017 р. Проєкт реалізовують за ініціативи бійців, які об’єдналися, щоб вирішувати житлові питання самотужки, не вимагаючи фінансування з міського чи обласного бюджетів.

Суть проєкту полягає в тому, що Івано-Франківська міська влада надає земельну ділянку в м. Івано-Франківськ ветеранській організації. На цій ділянці атовці пропонують інвестору-забудовнику спільне будівництво багатоповерхового житлового будинку. Частину квартир у збудованому будинку забудовник віддає учасникам АТО за рахунок наданої землі під будівництво згідно з договором про співпрацю.

Проект ЖБК “Соціум” хлопці впроваджують самостійно – це продовження програми “Житло воїнам АТО”

 • Безкоштовні квартири за визначеними критеріями.
 • Соціальна можливість придбання житла для учасників АТО за пільговою ціною, в чотири рази нижче ринкової вартості.
 • Будівництво реабілітаційного центру для учасників АТО, який офіційно повинен відкритися у 2020 році.

Представники міської Асоціації учасників АТО наголошують, що немає нічого неможливого. Варто тільки поставити задачу і впевнено йти до неї. Черга формується наступним чином:

 • Інваліди АТО ІІІ групи
 • Багатодітні
 • Малозабезпечені
 • Інші учасники АТО (які потребують житла)

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry