У Франківську сім’ї загиблих військових та інваліди, які брали участь в АТО, отримали ключі від квартир (ФОТО)

Автор: Борис Марія

25 Гру, 2015 16:14

Поділитись публікацією
У Франківську сім’ї загиблих військових та інваліди, які брали участь в АТО, отримали ключі від квартир (ФОТО)

Сьогодні, 25 грудня, міський голова Руслан Марцінків вручив ордери на квартири сім’ям загиблих військових та інвалідам І-ІІ групи, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Читайте також: Мінус двісті мільйонів: майже всі комунальні підприємства Івано-Франківська безнадійно збиткові, — фактчек “Галки”

Очільник міста подякував бійцям за їхню роль у збереженні цілісності України та висловив надію, що квартири, якщо не полегшать біль втрати, то хоча б зроблять життя сімей загиблих комфортнішим.

На жаль, у кожного з нас є побратими, які не повернулися із Сходу. У міському бюджеті закладено 5 мільйонів гривень, щоб придбати квартири бійцям у 2016 році. Цього року витратили 7 мільйонів гривень “, – сказав він.

Сьогодні власників отримали дев’ять квартир. Зокрема, двокімнатні квартири придбали для матері загиблого в зоні АТО військовослужбовця Василя Білика – Оксані Даниш та для дружини загиблого в зоні АТО військовослужбовця Владислава Файфури – Надії Файфурі. Однокімнатні квартири отримали матір загиблого військовослужбовця Сергія Хіврича – Марія Хіврич та дружина загиблого військовослужбовця Олега Перепічки – Марія Перепічца. Також однокімнатну квартиру купили для Інвалідів війни ІІ групи, які брали участь в антитерористичній операції Тараса Кукуляка, Олега Гричанюка, Івана Чайковського та Олега Сухарєва. Дружина загиблого військовослужбовця Романа Грицика Алла Ткачук Алла отримала ключі від трикімнатної квартири.

“Хай Бог дасть мир і спокій тим, хто пожертвував найдорожчим”, – сказав заступник міського голови Олександр Левицький.