У Франківську стартувала конференція щодо розбудови нової української школи (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

23 Aug, 2018 11:07

Поділитись публікацією
У Франківську стартувала конференція щодо розбудови нової української школи (ФОТО)

 У четвер, 23 серпня, розпочалася обласна серпнева конференція педагогічних працівників “Розбудова нової української школи: регіональний аспект”.

Читайте також: Понад 1000 свідчень воєнних злочинів рф в Україні зібрали франківські науковці й волонтери

 Олександр Сич, голова франківської обласної ради, каже, що саме освіта є рушійною силою країни.

“Хочу, щоб всі ми почувалися розумними, щасливими й заможними. Україна стане такою саме завдяки освіті. Буде освіта – будуть розумні президенти, політики, міністіри, урядовці. Це нелегко. Поки не зрозуміємо, що інвестиція в систему освіти є найважливішою, ми нічого не зможемо добитися”, – додає Сич.

За словами Ігоря Пасічняка, заступника голови франківської ОДА, сьогодні Україна і власне Прикарпаття знаходиться на старті освітянської реформи.

“Майбутнє нашої країни буде кращим, ніж зараз. Сьогодні ми лише розпочинаємо нашу реформу. Це переворот не тільки в зовнішніх ознаках освіти, але й в глибинному процесі. Я бачу великий оптимізм в очах педагогів, які підуть в перший клас і працюватимуть за новою системою”, – каже Пасічняк.

Руслан Гурак, голова Державної служби якості освіти, зауважує, що реформа в сфері освіти наразі охопила 65% населення країни.

“Надзвичайно багато роботи, яку ще потрібно зробити. Ми маємо зараз освітню програму лише початкової школи. Маємо по всій Україні 22000 перших класів. Перепідготували вже 18,5 тисяч вчителів іноземних мов. Хоч уряд виділив більше мільярда на нову українську школу, але цього не вистачає. В усіх школах, у тому числі й на Франківщині, ми плануємо до 1 листопада поставити нові меблі й обладнання для перших класів. Вірте в те, що робите, а ваші випускники будуть завжди вам вдячні”, – звернувся до прикарпатських педагогів Руслан Гурак.