У Франківську стартував безкоштовний курс підприємництва для військовослужбовців (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

11 Вер, 2018 20:03

Поділитись публікацією
У Франківську стартував безкоштовний курс підприємництва для військовослужбовців (ФОТО)

У вівторок, 11 серпня, в Науковому містечку “Нова енергія” Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось урочисте відкриття безкоштовної програми перепідготовки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в рамках міжнародного проекту “Україна – Норвегія”.

Читайте також: Разом готуватимуть кваліфікованих фахівців: університет нафти й газу підписав угоду з "Рехау" (ФОТО)

Цього разу слухачам осіннього семестру запропоновано програму “Підприємництво для сталого розвитку”, метою якої є підготовка успішних підприємців для сталого економічного розвитку. Під час професійної перепідготовки основна увага буде спрямована на виконання окремого проекту. Кожен з 30 учасників працюватиме над індивідуальним проектом, пише “Галка” з посиланням на ІФНТУНГ.

“Можна говорити про низку переваг участі в програмі перепідготовки – це абсолютно безкоштовне навчання, робота з кваліфікованими викладачами-практиками, аналіз та робота над реальними бізнес-кейсами, консультації успішних підприємців та представників бізнесу, екскурсії та практики на підприємствах міста, соціально-психологічна реабілітація та інші”, – відзначає керівник проекту, професор Максим Карпаш.

Учасник цьогорічної програми перепідготовки “Підприємництво для сталого розвитку” Юрій Газдик зазначає, що покладає великі надії на цей курс, адже бажає втілити в життя та розвивати свій бізнес тут – в Україні, тим самим сприяти її економічному розвитку.

Організатори відзначають, що в сучасних умовах програма є надзвичайно актуальною, оскільки допомагає військовим віднайти себе у цивільному житті. Випускники попередніх курсів завжди діляться своїми позитивними враженнями про хід та результати реалізації навчальної програми, відзначають актуальність набутих знань, високий професіоналізм професорсько-викладацького складу, який допомагає слухачам не лише адаптуватись до мирного життя, а й стати успішними. Зараз можна говорити про багато успішних стартів колишніх слухачів попередніх програм, які започаткували власну справу, реалізували власний проект чи отримали грант. Завдяки цьому програма перепідготовки набирає все більшої популярності серед громадськості.

“Бажаємо слухачам курсів перепідготовки успішного навчання та подальшої реалізації здобутих знань на практиці!”