У Франківську стартував Чемпіонат України з вільної боротьби (ФОТО)

Автор: Турій Роман

10 Лип, 2019 17:49

Поділитись публікацією
У Франківську стартував Чемпіонат України з вільної боротьби (ФОТО)

З 10 по 12 липня вперше у Франківську проходить Чемпіонат України з вільної боротьби.

Читайте також: Едуард Прощук на форумі АМУ: У Калуші розпочнуть екоосвітній проєкт 

Загалом у змаганнях візьмуть участь понад 300 найсильніших українських борців серед чоловіків і жінок з усіх областей. Щодня змагатимуться по 5 категорій спортсменів і спортсменок, інформує “Галка”.

Чемпіонат України відкрили грою на трембіті та виконанням українських народних танців. Далі до присутніх з вітальним словом звернувся віцепрезидент Асоціації вільної боротьби України, президент федерації жіночої боротьби України та обласної федерації вільної боротьби Едуард Прощук. За його словами, нинішня подія – це справжнє свято спорту на Прикарпатті.

“Для нашої борцівської сім’ї приймати Чемпіонат України – це велика честь. Сподіваюся, наша спільна праця подарує усім лише світлі емоції. Ці змагання є відбірковими до Чемпіонату Світу, де будуть розігруватися ліцензії на Олімпійські ігри 2020. Маю надію, що якнайбільше спортсменів зможуть їх вибороти. Хай переможе найсильніший”, – каже Едуард Прощук.

Крім того президент обласної федерації вільної боротьби зазначив, що для прикарпатських борців важливо, що чемпіонат відбувається вдома.

Заступник голови франківської ОДА Ігор Пасічняк зауважив, що Чемпіонат України з вільної боротьби – непересічна подія для Прикарпаття.

“Ми вперше приймаємо чемпіонат з вільної боротьби такого рівня. Вітаю на прикарпатській землі представників усіх областей. Франківщина теж пишається школами вільної боротьби та своїми спортсменами. Бажаю всім гарних результатів, і щоб за підсумками змагань вдалося сформувати сильну збірну України, яка би показала великі досягнення на міжнародній арені”, – каже Пасічняк.

Після вітальних слів спортсмени розпочали запеклу боротьбу на килимах. Фінальні сутички проведуть 11 липня з 17:00 та 12 липня з 11:30. Франківців запрошують гарно провести час і підтримати спортсменів у боротьбі за перемогу.