У Франківську стартував масштабний міжнародний форум партнерських міст (ФОТО)

Автор: Борис Марія

12 Жов, 2016 11:20

Поділитись публікацією
У Франківську стартував масштабний міжнародний форум партнерських міст (ФОТО)

Другий Міжнародний інвестиційно-економічний форум “Партнерство і перспектива” розпочався 12 жовтня в Івано-Франківську.

Читайте також: Замість прибрати – закопати: міська влада не реагує на неприбране сміття біля міського озера (ФОТО)

Наголосив на важливості такого заходу мер міста Руслан Марцінків. Він нагадав, що Івано-Франківську має 18 міст-партнерів. З учасниками форуму будуть говорити про проекти, які реалізовуються в обласному центрі, а також про співпрацю у майбутньому, інформує кореспондент “Галки” з місця події.

“Нам треба максимально скористатися проектами Європейського Союзу. Важливо, щоб ми не проспали і залучили кошти”, – зауважив він.

Марцінків повідомив, що під час заходу місту вручать “Сертифікат рівня інвестиційної привабливості за Національною шкалою”.

Завтра потенційним інвесторам представлять вже реалізовані у Франківську проекти. Підпишуть угоду з ПРООН щодо допомоги людям з обмеженими можливостями. Заступник міського голови Богдан Білик додав, що форум має два напрямки. Сьогодні це зустріч з партнерами, з якими можна вирішити спільні проблеми. Це дає можливість залучити кошти для розвитку інфраструктури міста. Завтра буде більш ділова розмова.

“Для нас важливий людський фактор. Хочемо обмінятися досвідом із містами-партнерами”, – зазначив чоловік.

Будуть говорити з румунами про проекти екологічного спрямування, також про транспортну сферу, енергозбереження, можливість привабити туристів.

Гість заходу з Любліна Віктор Свінсіцький приїхав поділитися досвідом міжнародного співробітництва, праці з вузами, спілкування з громадою.

“Кожне місто має інвестиційний потенціал, який треба розвивати і використовувати”, – сказав він.

За його словами, під час реалізації спільних проектів з партнерами важливо те, що є можливість спільно вирішувати певні проблеми. Форум обіцяє бути плідним.