У Франківську стартує оновлений проект “Молодь і влада” (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

04 Oct, 2016 15:01

У Франківську стартує оновлений проект “Молодь і влада” (ФОТО)

Сьогодні, 4 жовтня, розпочався набір молоді на стажування у міській раді в рамках проекту “Молодь і влада”.

Читайте також: Продаж марки "Українська мрія" стартував у Франківську (ФОТО)

Програма реалізовується за підтримки очільника Івано-Франківська Руслана Марцінківа та секретаря міської ради Оксани Савчук. Студенти 3-4 курсів та молоді люди з вищою освітою можуть долучитися до проекту.

Як підкреслив координатор проекту Роман Труба, проект існує близько 10 років, але цьогоріч його вирішили реформувати.

“Ми пішли трохи далі та думаємо, що не обов’язково у проекті можуть брати участь люди, яким цікава робота державного службовця. Це можуть бути представники молоді, які просто хочуть вдосконалюватися, познайомитися з новими людьми, взяти участь у різнопланових програмах, які не стосуватимуться суто міського самоврядування. Це будуть освітні, культурні, мистецькі, спортивні заходи. Також учасники стажування зможуть реалізувати свої проекти”, – розповів Роман Труба.

Програма охоплює всі департаменти і відділи міської  ради. Людина зможе сама обирати, у чому саме вона себе хоче спробувати, – інформує з місця події кореспондент “Галки”.

“Для міста дуже важливі такі проекти. Нам потрібно зараз залучити максимальну кількість молодих людей до тих змін, які зараз відбуваються у міській раді та виконавчих комітетах, адже  це зовсім інші погляди, інше бачення світу”, – прокоментував міський голова Руслан Марцінків.

Варто зазначити, що цьогорічне стажування передбачає виїзний семінар за межі області, аби подивитися, як працює місцева влада у сусідів.

“Я думаю, що молодіжна політика нашого міста буде однією з таких, яка випередить багато обласних центрів України”, – підкреслила секретар міської ради Оксана Савчук.

Зареєструватися на участь у проекті можна у 108-му кабінеті міської ради або на сторінках соціальних мереж координатора проекту Романа Труби.

Впродовж двох тижнів конкурсна комісія відбиратиме учасників. Після цього людям, які пройшли, зателефонують та призначать індивідуальну співбесіду.

Загалом цьогоріч близько 50 молодих людей можуть пройти стажування у міській раді, яке триватиме два місяці. Після закінчення кожен учасник отримає сертифікат.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry