У Франківську стажер автомийки не лише помив, а й вкрав авто клієнта

Автор: Турій Роман

31 Mar, 2015 11:10

Поділитись публікацією
У Франківську стажер автомийки не лише помив, а й вкрав авто клієнта

Івано-Франківський міський суд покарав мешканця міста, який працюючи на автомийці, викрав авто клієнта.

Зокрема подія сталася ввечері 14 січня цього року. Потерпілий приїхав на автомийку, яка знаходиться на території автостоянки ТЦ «Арсен» по вул. Миколайчука, 2 в Івано-Франківську, для проведення хімчистки салону автомобіля.

Обвинувачений пояснив суду, що він, будучи стажером автомийки, проводив хімчистку салону «VOLKSWAGEN Jetta 1.6». Власнику даного авто повідомив, що обробка засобом для чистки займе кілька годин. Користуючись відсутністю власника автомобіля вирішив вказаною машиною незаконно заволодіти і поїхати на ній в Богородчанський район. Наїздившись, горе-стажер залишив іномарку по вул. Стефаника в селі Горохолино Богородчанського району. У вчиненому молодик розкаявся, просив суд суворо його не карати.

В підсумку суд визнав винним чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.289 КК України та призначив йому покарання – 3 (три) роки позбавлення волі. Однак тут же Феміда звільнила обвинуваченого від відбування призначеного покарання у виді позбавлення волі, встановивши іспитовий строк – 2 (два) роки.