У Франківську студенти-медики влаштували бал і зібрали 10 тисяч гривень для дітей-сиріт (ФОТО)

Автор: Застава Максим

26 Oct, 2022 13:46

Поділитись публікацією
У Франківську студенти-медики влаштували бал і зібрали 10 тисяч гривень для дітей-сиріт (ФОТО)

Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся благодійний осінній бал. Усі кошти, виручені протягом заходу, використають для допомоги дітям-сиротам, що прибули із зони активних бойових дій.

Учасниками балу стали близько сотні студентів коледжу всіх курсів та спеціальностей. Вдалося зібрати 10 тисяч гривень, які підуть на підготовку свята для діток-сиріт, пише “Галка” з посиланням на пресслужбу ІФНМУ.

Студенти старанно готувалися до балу, продумували конкурси, готували смаколики для продажу на благодійному ярмарку. Усі охочі могли навчитися танцювати вальс: танцювальний майстер-клас провели студенти коледжу Арсен Кравчук та Романа Галат.  Ідея проведення заходу належить голові Студентської ради фахового медичного коледжу Вікторії Климович.

«Під час дистанційного навчання мені дуже не вистачало «живого» спілкування з іншими студентами, – розповідає Вікторія. – Благодійний Осінній бал – це чудова можливість гарно провести час і при тому допомогти тим, хто цього потребує».