У Франківську святковим концертом відзначили річницю Конституції України (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

27 Jun, 2018 13:02

Поділитись публікацією
У Франківську святковим концертом відзначили річницю Конституції України (ФОТО)

27 червня в приміщенні обласної філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості й святковий концерт з нагоди відзначення 22-ої річниці Конституції України.

Читайте також: Чотири томи енциклопедії ЗУНР презентували в Івано-Франківську (ФОТО)

Дійство розпочалося з виконання гімну України академічно-симфонічним оркестром обласної філармонії. Історична довідка гармонійно пронизувала все святкування.

“Довгим, складним і тернистим був шлях до складання Конституції України. Це не лише фундаментальний закон, але й відображення наших ідей, гідності”, – кажуть ведучі.

На захід, окрім багатьох містян, прийшли і воїни АТО, яким усі присутні урочисто висловили вдячність за мирне небо над головою, інформує “Галка”.

Голова франківської облради Олександр Сич, зазначив, що коли є конституція – є й держава.

“Навчімося усі шанувати закон: від маленького до великого. Від карпатського села і до найвищих чиновників нашої держави. Тоді в нас буде порядок та мир. Чого я всім нам і бажаю. Хай в кожного українця на покутті стоятиме Кобзар, Біблія і Конституція”, – каже Сич.

За словами Олега Гончарука, голови франківської облдержадміністрації, багато років наші діди й прадіди робили все, щоб їхні онуки жили у вільній і суверенній державі.

“Я щиро радий вітати всіх присутніх з цим святом. Сьогодні, коли наша держава перебуває у надзвичайно важкій ситуації, ми розуміємо що основний Закон України є тією силою, яка дозволяє всім нам відстоювати авторитет і територіальну цілісність держави.  Тому зараз саме в наших руках доля нашої країни. Я переконаний, що сталий розвиток нашої держави – це наша єдність. Бажаю, щоб в нашій країні настав мир”, – говорить Гончарук.

Після урочистих привітань розпочався святковий концерт. Солістка Оксана Кричко разом з оркестром виконала пісню “Наталка” з опери Миколи Лисенка “Наталка Полтавка”. Пісня слухачам сподобалася, про що свідчили гучні овації.

Опісля звучали симфонічна картина Віталія Палика “Карпатські нариси”, українська народна пісня “Чорні брови” у виконанні Олександра Семчука й Оксани Кричко та інші композиції.