У Франківську святкують 25-річчя Збройних сил України (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

05 Dec, 2016 15:03

Поділитись публікацією
У Франківську святкують 25-річчя Збройних сил України (ФОТО)

В обласній філармонії 5 грудня, напередодні Дня Збройних сил України та у День волонтера, влаштували урочистий концерт. На ньому привітали військових зі святом та  подякували волонтерам, капеланам, родичам бійців.

Перед урочистостями Наталя Данилевська, волонтерка Громадської ініціативи Галичини, розповіла, що почала підтримувати військових від початку війни в Україні. А загалом займається волонтерством близько 15 років.

“Це зараз називають модним словом волонтерство. А насправлі це просто християнський обов’язок допомогти своєму ближньому”, – сказала жінка.

За її словами, найважче в її роботі зносити байдужість людей, які не розуміють, що те, шо відбувається в країні, їх також стосується.

Володимир Ярмощук, обласний військовий комісар, привітав присутніх із 25-річчям створення Збройних сил України. Він сказав, що у перших рядах філармонії сидять прикарпатські військовослужбовці, добровольці, які першими відправилися захищати суверенітет України з початком бойових дій. Він подякував за роботу військовим комісарам, медикам та педагогам. Волонтерам та доброчинцям – за матеріальну та моральну підтримку.

“Результати діяльності військ у 2016-ому році показали, що вони успішно виконують свої обов’язки”, – зазначив Ярмощук.

Голова ОДА Олег Гончарук та заступник голови облради Сергій Басараб також привітали присутніх зі святом, подякували за роботу волонтерам. Вони вручали державні нагороди. Ярослав Сенькович нагороджений орденом За мужність згідно з указом президента. Учасники АТО Роман Боднар, Любов Демборинська, Сергій Шпак, Сергій Наточий, Олександр Заремблюк та інші отримали відзнаки “За звитягу” від обласної влади. Василь Оліграцький, Сергій Рудчук отримали подяки голови обласної ради. Грамотою голови обласної ради нагороджені Вікторія Савчук, Іван Філь.