У Франківську УГКЦ даватиме знижку атовцям на лікування у медичному центрі святого Луки

Автор: Турій Роман

17 Лют, 2019 11:05

У Франківську УГКЦ даватиме знижку атовцям на лікування у медичному центрі святого Луки

Дана співпраця передбачає надання медичних послуг в Лікувально-Діагностичному центрі святого Луки учасникам антитерористичної операції на пільгових умовах, а саме 50% знижки на всі послуги для захисників Батьківщини.

14 лютого Митрополит Володимир Війтишин підписав Меморандум про співпрацю між Івано-Франківським Архієпархіальним Управлінням УГКЦ та Громадською спілкою Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!». Згідно нього кожен учасник АТО завжди матиме 50% знижки на будь-які послуги в ЛДЦ св. Луки.

Ми не можемо знаходитись осторонь людських потреб, натомість завжди охоче намагаємось допомогти тим людям, котрі щоденно стоять на захисті Української Держави. Таким чином йдучи шляхом відповідального та уважного ставлення до кожного хворого, пошани до його гідності, а зокрема до учасників АТО, ми виконуємо Божі Заповіді Любові“, – розповідає Митрополит Володимир Війтишин.

Слід зазначити, що заклад діє з 2014 року в Івано-Франківську, маючи пріоритетним завданням надавати фахову допомогу особам, котрі в силу складного матеріального становища, часто не можуть собі дозволити отримати якісну діагностику. До таких категорій належать: учасники АТО, малозабезпечені, багатодітні  сім’ї, люди, котрі перебувають на групах інвалідності та просто ті, в кого зараз склалися складні обставини в житті, інформує прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...