У Франківську в «Містечку центральному» заклали капсулу у фундамент нової сучасної школи (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

10 Жов, 2019 19:11

Поділитись публікацією
У Франківську в «Містечку центральному» заклали капсулу у фундамент нової сучасної школи (ФОТО)

Будівельна компанія «Спілка забудівників» на території житлового комплексу «Містечко центральне», що на вулиці Височана,18, заклала капсулу під фундамент приватної школи.

Читайте також: Інноваційну модель перезапуску міст на прикладі Івано-Франківська презентували в Канаді (ФОТО)

Урочистості з цієї нагоди відбулися сьогодні на території житлового комплексу.

«Ми сьогодні заливаємо перший куб бетону під майбутню елітну школу. Школа буде укомплектована на найвищому рівні. Матиме найкраще технічне та спортивне оснащення. Дітки будуть вчитися в ідеальних умовах», – відзначив директор «Спілки забудівників» Микола Филюк.

ЗОШ І-ІІІ ступенів розташується в окремому триповерховому приміщенні. На цокольному поверсі передбачена кухня та столова, 1-2 поверхи – навчальні класи, а на 3 поверсі – плавальний басейн, актова та спортивна зали.

«Ми вивчаємо кращі світові форми та методики надання освітніх послуг. Організовуємо школу з альтернативною формою навчання, з іншим рівнем педагогів, які відповідатимуть нормам МОН», – відзначила керівник мережі ДНЗ «Вулик» Наталія Пересадько.

Вже за півтора року будівельники планують завершити будівництво навчального закладу.

Цікаво, що під час урочистостей у фундамент майбутньої школи заклали капсулу з побажаннями вихованців дитячого садка “Вулик” щодо того, якою, на їхню думку, повинна бути школа.

Нагадаємо, ЖК «Містечко Центральне» – це великий житловий комплекс, що налічує понад 2 000 квартир з розвиненою інфраструктурою, а саме торгівельними центрами, супермаркетом, закладами харчування та розваг.

Передбачено два спортивні майданчики для гри в мініфутбол, волейбол, баскетбол, п’ять дитячих майданчиків та чотири тренажерних майданчики, медичний центр європейського рівня. Вже споруджено капличка з бюветом артезіанської води. ЖК «Містечко Центральне» матиме чотири заїзди, кільцеву дорогу та власне ЖЕО.