У Франківську вакцинувалися ректор та 160 викладачів медуніверситету і заохочують робити це інших (ФОТО)

Автор: Турій Роман

11 Sep, 2021 13:27

У Франківську вакцинувалися ректор та 160 викладачів медуніверситету і заохочують робити це інших (ФОТО)
Ректор Івано-Франківського національного медичного університету Микола Рожко власним прикладом закликав пройти процедуру вакцинації.

Читайте також: Відтепер майбутні франківські стоматологи можуть стажуватися в Німеччині (ФОТО)

Професор Микола Рожко та понад півтори сотні викладачів вишу отримали 10 вересня щеплення вакциною Pfizer, а вже в понеділок, 13 вересня, медичний університет продовжить приймати всіх охочих у Центрі масової вакцинації (вул. Целевича, спорткомплекс), інформують “Вікна”.

Ректор медуніверситету переконаний, що медики нині мають своїм прикладом показувати безпечність щеплення від COVID-19.

Вакцинація в клініці почалася ще у березні, тривала і влітку. Зараз процес відновився з метою підвищення показника щеплених викладачів до понад 80%. Це дозволить уникнути переходу вишу на навчання в дистанційному режимі.

За словами проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи доцента Тараса Кобрина, наразі в університеті вакцинувалися понад 70% працівників. Тож бажаний показник буде досягнуто вже невдовзі. Крім того, в університеті планують організувати кампанію вакцинації студентів.

Нагадаємо також, що в університеті на базі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання (вул. Целевича, 34) діє центр масової вакцинації, де щеплення можуть отримати усі охочі франківці.

В Івано-Франківському національному медичному університеті продовжується вакцинація для профілактики COVID-19. Щеплення проводить в університетській клініці мобільна бригада медиків.

10 вересня вакцинувалися 160 людей. Це медичні працівники і викладачі клінічних кафедр.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry