У Франківську вчилися протидіяти насильству у сім’ях

Автор: Застава Максим

12 Dec, 2017 11:10

Поділитись публікацією
У Франківську вчилися протидіяти насильству у сім’ях

У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбувся семінар-навчання на тему «Попередження та профілактика насильства у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, у тому числі учасників АТО».

Читайте також: В голови Івано-Франківської ОДА з'явилися нові заступники (ОНОВЛЕНО)

У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації І. Пасічняк, голова постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей Н.Чаплинська, начальник відділу сім’ї та програм соціального розвитку департаменту соціальної політики облдержадміністрації Г.Стельмах, представники місії ОБСЄ, голова Івано-Франківського обласного комітету профспілки працівників державних установ Н. Гушпіт, директори, спеціалісти обласного, районних та міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У процесі навчання Наталія Чаплинська розкрила суть проблеми домашнього насильства у сім’ях, його види, способи профілактики та запобігання. Учасники семінару обговорили зміни до законодавства України в сфері профілактики насильства в сім’ї, освоїли практичні аспекти взаємодії між членами родини учасників АТО.

Інформує відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.