У Франківську відбувається фінальна гра “Літературної кавалєрки” (ФОТО)

Автор: Застава Максим

19 Жов, 2017 14:29

У Франківську відбувається фінальна гра “Літературної кавалєрки” (ФОТО)

На Педагогічному факультеті ПНУ імені Василя Стефаника відбулася “Літературна кавалєрка”.

Читайте також: Активісти виявили порушення при виділенні землі прокурорам на Яремчанщині

19 жовтня 2017 року в Актовій залі Педагогічного факультету ПНУ імені Василя Стефаника в рамках проекту Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва “Вся Україна читає дітям” відбулася КВК-презентація проекту підліткової літератури “Літературна кавалєрка” за участі письменників Марії Морозенко, Оксани Майкл, Андрія Бачинського та Сергія Гридіна. Організаторка заходу – доцент кафедри фахових методик і технологій початкової освіти, керівник Івано-Франківської філії Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва Тетяна Качак.

Захід відбувся за підтримки міського голови м. Івано-Франківська Руслана Марцінківа, Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради (директор – Ігор Смаль), депутатки Івано-Франківської обласної ради Оксани Тебешевської.

“Читати – це дуже важливо! Хто читає книжки – той керує тими, хто не читає книжки”, – запевняє Марцінків.

Безпосередніми учасниками КВК-презентації були команди студентів Педагогічного факультету та учнів Івано-Франківської гімназії № 2, Івано-Франківської ЗОШ № 6 ім. Івана Ревчука, Івано-Франківської ЗОШ № 22, Дрогобицької ЗОШ № 1. Фінальна гра “Літературної кавалєрки” – гра студентських та учнівських команд-переможців попередніх КВК- презентацій сучасної підліткової літератури, які відбулися в Івано-Франківську та Дрогобичі у 2016 та 2017 роках. Фінал побудовано на представленні та обговоренні реалістично-психологічної прози, книг про і для підлітків та молоді, “Відчайдушні” (ВЦ “Академія”) Сергія Гридіна, “Я закохалася” (ВЦ “Академія”) Марії Морозенко, “Новенька та інші історії” (“Видавництво Старого Лева”) Оксани Сайко, “140 децибелів тиші” (“Видавництво Старого Лева”; Книга року – 2015 за версією ББС) Андрія Бачинського та “Полянами і хмарочосами” (“Теза”) Степана Процюка.

“”Літературна кавалєрка” – проект, спрямований на розвиток дитячого та юнацького читання, популяризацію сучасної української книжки і реалізується з метою привернення уваги суспільства до проблем формування культури юного покоління”,- кажуть організатори.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...