У Франківську відбувся перший Всеукраїнський фестиваль STEM-освіти (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

09 Жов, 2019 17:50

У Франківську відбувся перший Всеукраїнський фестиваль STEM-освіти (ФОТО)

З метою популяризації STEM-освіти у закладах загальної середньої та позашкільної освіти 8 жовтня у «Центрі освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради» відбувся І Всеукраїнський фестиваль STEM-освіти.

STEM-освіта – це низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

«Не завжди виходить доступно і цікаво пояснити дітям математику, фізику, хімію, біологію. Тим більше в тих умовах, які ми на даний момент маємо. Тому головне завдання нашого центру – зробити навчання цікавим і наповнити його новітніми розробками. Діти можуть на практиці побачити те, що вивчали у школі», – розповідає в.о. директора центру освітніх інновацій Марія Починок.

STEM-освіта не лише спрямовує увагу на природничо-науковий компонент навчання та інноваційні технології, але й активно розвиває творчу складову особистості та критичне мислення.

Захід складався з двох блоків:

– Науково-теоретичний блок (науковці поділилися досвідом щодо реалізації STEM-освіти у закладах освіти);

– Практичний блок (учасники фестивалю мали можливість взяти участь у віртуальних та реальних хімічних лабораторіях) – реалізовувався у дванадцяти локаціях. Тут ви могли побачити різні клітини під мікроскопом. Дізнатися секрет молодості та спробувати відрізнити натуральні молочні продукти від підробки.

У “Центрі освітніх інновацій” функціонують більше 20 гуртків різних напрямків, зокрема: «Європейський клуб», «Дебати», «Робототехніка – ARDUINO», «Цікава інформатика» та ін.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry