У Франківську відбувся плідний форум благодійників, які дбають про освітні заклади міста (ФОТО)

Автор: Борис Марія

12 Лют, 2016 07:15

У Франківську відбувся плідний форум благодійників, які дбають про освітні заклади міста (ФОТО)

11 лютого відбувся ІІ Форум Асоціації благодійних організацій навчальних закладів Івано-Франківської міської ради.

Читайте також: На Прикарпатті частіше фіксують поодинокі випадки зараження СOVID-19, а не сімейні - головний санлікар області

У заході взяли участь голови благодійних організацій дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних  навчальних закладів Івано-Франківської міської ради, а також представники Івано-Франківської міської ради та  виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради,  керівники навчальних закладів, члени міської Ради батьківського самоврядування й журналісти.

Вони обговорили пріоритетні напрямки роботи організацій та обмінялись досвідом.

Секретар міської ради Оксана Савчук зауважила, що влада особливу увагу приділяє ремонту шкільних та дошкільних закладів Івано-Франківська, на що вже виділили кошти. Також буде реалізовуватись програма освітлення територій довкола школи, а також облаштують переходи, щоб батькам було зручно вести діток до школи.

“Дякую вам за активність. Незважаючи на свою професійну зайнятість, ви берете ініціативу у свої руки й працюєте на благо свого освітнього закладу. Інколи ви хочете зробити більше, ніж керівництво школи”, – звернулася вона до членів Асоціації, побажала їм плідної праці та пообіцяла сприяти реалізації їхніх задумів.

Також відбулися вибори правління Асоціації благодійних організацій навчальних закладів Івано-Франківської міської ради та затвердили пріоритетні напрями роботи на період 2016-2020 роки.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry