У Франківську відбувся відкритий турнір зі спортивної гімнастики (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

28 Dec, 2018 11:33

26 грудня на базі Івано-Франківської СДЮСШОР № 1 відбувся відкритий турнір зі спортивної гімнастики, присвячений 110-річниці від Дня народження Степана Бандери.

Організатори змагань стали міська організація Конгрес Українських Націоналістів, Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради, СДЮСШОР №1, інформує “Галка” з посиланням на Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Із привітальним словом до учасників змагань звернулися голова міської організації КУН Степан Іванців, голова обласної організації КУН, голова Всеукраїнського Братства УПА Богдан Борович, наймолодший член КУН Олександр Данилюк, головний суддя змагань, директор СДЮСШОР № 1 Людмила Голіневич. Також були присутні почесний голова КУН Левко Слюсар, заступник голови міської організації КУН Мирон Бойчук, спеціаліст Департаменту освіти та науки Тамара Жилюк.

У змаганнях взяли участь 104 спортсмени з Києва, Львова, Коломиї, Івано-Франківська. Згідно з положенням про змагання гімнасти змагалися в особистій першості 2000р.н.-2011р.н., виборюючи призові місця та медалі за програмою, починаючи з ІІІ розряду до Майстрів спорту України.

Чемпіони та переможці змагань отримали грамоти і медалі, а всі учасники – солодкі подарунки.