У Франківську відкрили анотаційну дошку педагогу Богдану Ступарику (ФОТО)

Автор: Турій Роман

10 Mar, 2015 14:53

Поділитись публікацією
У Франківську відкрили анотаційну дошку педагогу Богдану Ступарику (ФОТО)

10 березня на фасаді будинку на Заклинських, 6 в Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку Богдану Ступарику.

Богдан Ступарик – доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник професійно-технічної освіти. Очолював першу в Україні кафедру історії педагогіки.

Під час відкриття дошки, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда визнав – Богдан Ступарик – це ціла епоха місцевого ВУЗу. Адже ця людина мала досвід роботи у школі, технікумах та університетах. А його наукова школа стала однією з найпотужніших в Україні.

“Він не тільки мав найвищі наукові звання – один з небагатьох членів Національної академії педагогічних наук, це була людина, яка пройшла всі щаблі, які дозволяють людині, яка обрала професію педагога, говорити про те, що “я можу вчити інших”, – згадує Цепенда.

На думку ініціатора встановлення дошки, директора ГО “Центр розвитку міста” Руслана Марцінківа, Богдан Ступарик має стати прикладом для українських освітян.

“Це великий патріот, велика людина, яка має гідно вшануватися у нашому місті. Такі видатні постаті потребують наслідування”, – сказав Марцінків.

Це вже 23 дошка, відкрита в рамках програми “Івано-Франківськ – місто героїв”.