У Франківську відкрили анотаційну дошку правоохоронцю, загиблому в АТО (ФОТО)

Автор: Турій Роман

16 Лют, 2015 15:32

Поділитись публікацією
У Франківську відкрили анотаційну дошку правоохоронцю, загиблому в АТО  (ФОТО)

16 лютого старшому лейтенанту спецпідрозділу «Беркут»Василю Семанюку, який загинув від нападу сепаратистів, відкрили анотацій дошку.

Читайте також: Слава Богу, що мають: Марцінків прокоментував багатотисячні зарплати підлеглих

Дошку відкрили дружина полеглого бійця, його донька та інші родичі. Встановили її на фасаді Вищого професійного художнього училища №3, де свого часу навчався боєць АТО.

Колишній викладач Василя, Микола Слободян, згадує – він був одним з його найкращих студентів.

“За три роки я ні разу не пожалів, що цей хлопчина у мене навчався. Він любив звичайно своє село, своїх батьків, він любив жити, він вмів товаришувати. Він вмів працювати, він вибрав одну з наймирніших професій, яка є на цьому світі – це столяра”

Утім, так склалося, що після армії Василь Семанюк прийняв рішення піти у патрульно-постову службу. Звідти – вступив до лав “Беркуту”. В органах правопорядку служив з 2001 року. Минулої весни одним з перших пішов захищати незалежність України від нападків проросійських сепаратистів. Волею долі Василь Семанюк перебував у гелікоптері, який був підбитий над горою Карачун. Боєць загинув разом зі 12-ма побратимами.

“Семанюк Василь Васильович був порядний професійно-грамотний міліціонер, і він для нас завжди залишиться прикладом патріотизму, професіоналізму. Дуже приємно, що сьогодні відкриття цієї дошки буде яскравим прикладом – в кого треба вчитися з кого треба брати приклад”, – вважає начальник УМВС в області Микола Семенишин.

Це вже 20-та памятка, встановлена в рамках програми «Івано-Франківськ-місто героїв». Її ініціатор, директор Центру розвитку міста Руслан Марцінків запевняє – шанувати і пам’ятати потрібно кожного героя, що віддав своє життя за мирну Україну.

“Це герої сьогодення, які віддали своє життя за волю і незалежність нашої держави. І саме тому ми розпочали з Петра Безпалька, відкривши йому дошку. І тоді було мною обіцяно, що такі дошки будуть відкриті всім воїнам АТО, які загинули за волю і незалежність української держави. І тому ми продовжуємо. Сьогодні відкриваємо чергову дошку. Вірю в те, що кожен наш вояк, який віддав своє життя буде гідно пошанований”, – переконаний Марцінків.

У червні Василя Семанюка посмертно нагородили орденом «За мужність 1 ступеня» посмертно.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua