У Франківську відкрили простір для розвитку кіноіндустрії та мультимедіа (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

21 Гру, 2018 18:26

У Франківську відкрили простір для розвитку кіноіндустрії та мультимедіа (ФОТО)

21 грудня, у «Промприлад.Реновація» відкрили  “Multimedia lab” – освітній простір для розвитку кіноіндустрії та мультимедіа.

Це простір, який є частиною інфраструктури сучасного інноваційного центру Promprylad.Renovation.
Лабораторію створили для того, щоб сприяти розвитку креативної, кіноіндустрії та медіа в Івано-Франківську та регіоні, через надання можливостей та доступу до сучасної освіти та інфраструктури.
Основними напрямками діяльності Multimedia Lab буде навчання та виготовлення мультимедійних продуктів, аудіо-візуального та AR контенту (додана реальність).
Керівник “Multimedia lab” Василь Гошовський розповів, що цей простір дуже потрібний нашому місту.
“Це освітній простір, у якому можна створити якісний аудіо та відео контент. Ми тут будемо проводити курси, майстер-класи. Особливістю простору є те, що у нас можна зняти і одразу ж змонтувати матеріал”, – каже Василь Гошовський.
Як зазначив керівник, орієнтуються здебільшого на студентів.
“Цей проект створений для того, аби дати хорошу можливість студентам, людям, котрі не мають фінансових/технічних можливостей аби створити власний відео чи фото контент. Ми також плануємо співпрацю з франківськими вузами, адже багато хто зі студентів, стверджують, що навчання не пристосоване до сучасних реалій, а практика відсутня. Тож у нас студенти можуть одразу спробувати себе, маючи відповідні технічні умови. Звісно сюди можуть прийти фрілансери, для них можлива оренда, коворкінг. Але будуть і соціальні програми – якщо хтось матиме проект, ідею, корисну для міста – то зможе тут попрацювати безкоштовно”,- додає керівник “Multimedia lab” Василь Гошовський.
Загалом лабораторія складається із чотирьох кімнат: Кімната для освітніх подій, відео/фото студія, офіс, коворкінг для аніматорів, студія звукозапису. “Першу кімнату – лабораторію, хочемо ще доповнити декораціями. Є стіл для предметної зйомки, його використовуватимуть наприклад якщо є стартапер, який щось зробив, він може сфотографувати свій витвір на цьому професійному фоні, це буде корисно й для людей, що займаються продажем речей у онлайн магазинах. Також є набір хромакеїв та фонів, плануємо ще закупити професійне світло”,- додає Гошовський.
Простір лабораторії площею 108 кв.метрів буде поділено на 4 сектори, кожен з яких матиме свою функцію:
Кімната для освітніх подій, в якій будуть проводитись практичні курси, лекції, майстеркласи, воркшопи, креативні сесії та інші освітні події. Кімната буде оснащена партами, графічними планшетами та проектором.
Відео, фото студія для створення візуального контенту та проведення практичної частини навчальних програм. Вона буде оснащена сучасним професійним обладнанням для відео та фото зйомки (професійні камери, тележки, штативи, стабілізатори, накамерні мікрофони, набір присторїв постійного світла, змінні фони та хромакей та ін.).
Офіс, коворкінг для аніматорів, ілюстраторів та художників, відеомонтажерів, кольорокоректорів. Він буде оснащений потужними комп’ютерами з профільним програмним забезпеченням та професійними інструментами для створення графіки та кольорокорекції (графічні планшети, сенсорні графічні екрани, панелі для кольорокорекції).
Студія звукозапису для створення та зведення аудіороликів, озвучення фільмів та програм, виготовленя аудіоподкастів. Вона буде оснащена сучасним обладнанням з професійним програмним забезпеченням.
На даний момент ви вже можете прийти і попрацювати в коворкінгу з своїм комп’ютером, організувати свою, або записатись на існуючі освітні події, а протягом місяця тут появляться комп’ютери і обладнання та запрацює відео/фотостудія.
Створення такого простору стало можливим завдяки підтримці Міжнародний фонд “Відродження”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry