У Франківську відкрили сучасний виставковий зал та представили твори випускників худшколи (ФОТО)

Автор: Борис Марія

07 Жов, 2015 17:30

Поділитись публікацією
У Франківську відкрили сучасний виставковий зал та представили твори випускників худшколи (ФОТО)

Сьогодні, 7 жовтня, відкрили оновлений виставковий зал Івано-Франківської державної дитячої художньої школи та виставку творів художників-випускників  навчального закладу. 

Читайте також: Не всі прикарпатські нардепи голосували за негайне відновлення е-декларування майна чиновників (СПИСОК)

На виставці представлені роботи випускників художньої школи різних років, починаючи з першого випуску 1962 року. На ній представлені 44 роботи 31 автора.

Заступник директора Івано-Франківської державної дитячої художньої школи з навчально-виховної роботи та випускниця школи Лілія Присяжнюк зауважила, що роботи, які тут представлені не зустрічалися разом ще в жодних виставкових залах.

“Виставка цікава учням, бо вони бачать роботи майстрів, які є для них легендами”, – сказала вона.

Директор Івано-Франківської державної дитячої художньої школи Михайло Щербяк вважає, що виставковий зал відкриває перспективи для школи. Тепер тут можуть представляти свої роботи не тільки учні, випускники та вчителі школи, а й представники інших навчальних закладів області такого напрямку. Громадськість міста зможе ознайомитися із творчістю своїх дітей та видатних художників. Також планується проведення тематичних лекції, чи конференцій, які піднімуть на новий рівень викладання історії мистецтв.

“Основне завдання виставки – показати, як зберегти творчу особистість дитини, надавши їм академічну грамотність. За кожною роботою стоїть певна особистість”, – прокоментував він.

За 56 років існування школи – це перший власний виставковий зал. Тож  директор щиро подякував всім, хто долучився до його відкриття.

Депутат міської ради від ВО “Свобода” Оксана Савчук розповіла, що ідея оновити зал народилася під час зустрічі представників школи з заступником начальника управління культури Любомиром Никораком.

“Моїм завданням було організувати роботу, дістати гроші, прослідкувати, щоб підрядники їх отримали. Тобто моїм завданням було втілити цю мрію у реальність”, – поділилася вона.

У виставковому залі повністю відремонтована підлога, стіни та встановлено освітлення, а міська “Свобода” виділила кошти на мультимедійний проектор.

Ремонт зроблений за кошти з міського бюджету. Частину грошей школа отримала завдяки проведенню уроків з художньої творчості.

Виставка, яку відкрили сьогодні, буде відкритою до 30 жовтня.