У Франківську відкрили тимчасову оселю для безпритульних котів (ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

25 Sep, 2020 16:23

Поділитись публікацією
У Франківську відкрили тимчасову оселю для безпритульних котів (ВІДЕО)

Замість тісних кліток – апартаменти класу люкс. З драбинками, комфортними ліжечками та ігровими майданчиками. І вся ця розкіш – для муркотливих безхатьків.

Читайте також: "Дім Сірка" у Франківську тимчасово не прийматиме безпритульних тварин: чи є альтернатива у місті (ВІДЕО)

Волонтери Благодійної організації  “Дім Сірка” відкрили першу та наразі єдину в Івано-Франківську тимчасову оселю безпритульних котів, інформує “Галка” з посиланням на 402 канал.

“Зелену кімнату” облаштували власними силами, враховуючи усі потреби нявчиків. І вже перевезли сюди два десятки підопічних з “Світ Сірків”.

Волонтерка БО «Дім Сірка» Олена Литвин розповідає, що раніше котів могли тримати у менших клітках, зараз ж вони мають не лише спальні місця, але й простір для того щоб по лазити і поточити кігті.
“Зараз вони мають волю. Тут всі тваринки живуть здорові, вже вакциновані. Вони лише чекають аби хтось прийшов і взяв собі їх в добрі руки. Тут люди можуть прийти, взяти, подивитись, що саме їхнє, бо ж в кожної тваринки як і в людини є характер»,- розповідає волонтерка.
Зелена кімната – це лише частина центру для тварин, який планують облаштувати в новому приміщенні. Друга – має стати зооготелем для домашніх улюбленців. Власники зможуть залишати їх тут на час свого від’їзду, а виручені кошти будуть спрямовані на лікування та перетримку знайдених на вулиці тварин.
Керівниця БО «Дім Сірка» Наталія Когут розповідає, що цей центр працюватиме передовсім як веткабінет для бездомних тварин.
“Доба інфекційної тварини коштує від тисячі до двох тисяч, тут собівартість буде приблизно 400-500 гривень за добу. Завдяки цьому ми будемо скорочувати витрати по приватних клініках, і мати змогу допомогти більшій кількості тварин, які постраждали від ДТП чи людського насилля. В нас немає в місті котячого притулку, ніхто на це кошти не виділяє. Ми просимо нас зрозуміти, якщо ви хочете допомогти тварині, це не означає її привезти і лишити тут», – каже Когут.
Більше дивіться у відео каналу 402.