У Франківську відкриють анотаційну дошку полеглому захиснику Віталію Кушніру

Автор: Соня Грейда

26 Лют, 2024 09:48

Поділитись публікацією
У Франківську відкриють анотаційну дошку полеглому захиснику Віталію Кушніру

26 лютого о 15:00 на фасаді фахового коледжу ресторанного сервісу і туризму відкриють анотаційну дошку полеглому захиснику Віталію Кушніру.

Про це пише Галка з посиланням на Івано-Франківську міськраду.

Віталій Кушнір народився 27.07.1982 року в селі Загвіздя. Після школи вступив у ВПУ №18 за спеціальністю кухар. Після закінчення навчання проходив службу в ЗСУ. У 2011 закінчив приватний заклад «Галицька Академія» за спеціальності менеджер-економіст.

З 2014 року Віталій Кушнір посилено вивчати військову справу. Здобував навики у вишколах та військових навчальних курсах. 

2 вересня 2017 року він одружився з коханою Оксаною. 28 вересня 2019 року в них народилась донечка Софійка. 

24 лютого 2022 року Віталій добровольцем пішов у військкомат. Служив кулеметником роти вогневої підтримки 8-го батальйону 10 ОГШБ Едельвейс. Разом з побратимами пройшов шлях від Києва та Київської області, через Харківську та Луганську області, до Бахмутського напрямку Донецької області. У Харкові склав присягу і став членом УНСО.

12 серпня 2022 року отримав поранення обох рук під Соледаром. Був прооперований та залишився на реабілітації. 

Відсвяткувавши день народження донечки, не дочекавшись до повного одужання – повернувся знову до побратимів, в зону найгарячіших бойових дій на Бахмутському напрямку.

Загинув Герой з побратимами під час виконання бойового завдання 22 грудня 2022 року поблизу села Білогорівка Донецької області.

Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Анотаційну дошку розташують на вулиці Сорохтея, 43 на фасаді фахового коледжу ресторанного сервісу і туризму.