У Франківську відкрили памʼятну дошку загиблому на війні прокурору Любомиру Хамцю (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

17 Бер, 2023 20:44

Поділитись публікацією
У Франківську відкрили памʼятну дошку загиблому на війні прокурору Любомиру Хамцю (ФОТО)

Івано-Франківська обласна прокуратура увічнила пам’ять свого працівника Любомира Хамця, який загинув, захищаючи незалежність України. На фасаді прокуратури встановили пам’ятну дошку Герою.

«Любомир наш – приклад любові, добра та правдолюбства, тому він і обрав професію юриста. Його жертва не даремна. Він пішов на війну, щоб ми жили у вільній Україні. Вірю, що його втрата не даремна», – пригадує батько військовослужбовця Микола Хамець.

«Україна була в душі Любомира. Він працював самовіддано і був чесною людиною, принциповим і справедливим. В кінці лютого Любомир прийшов і сказав, що йде воювати… Світлі люди не вмирають, ми збережемо пам’ять про Героя і передамо наступним поколінням», – зазначив заступник керівника обласної прокуратури Василь Стефанець.

Любомир Хамець працював в органах прокуратури понад 21 рік. З початком повномасштабного вторгнення він добровільно поповнив лави Збройних Сил України, інформує “Галка” з посиланням на сторінку обласної прокуратури.

З перших днів військової служби він захищав територіальну цілісність нашої держави на нульовій позиції. Виконував бойові завдання на Донецькому напрямку у складі 110-тої механізованої бригади імені генерала-хоружного Марка Безручка.

Під час боїв в місті Красногорівка Любомир Хамець отримав важкі порання, від яких помер 15 грудня 2022 року.

Указом Президента України від 20 січня 2023 року за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Хамця Любомира Миколайовича посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.