У Франківську відкрився перший магазин продажу запчастин, аксесуарів і обслуговування електросамокатів (ФОТО)

24 Nov, 2021 14:25

У Франківську відкрився перший магазин продажу запчастин, аксесуарів і обслуговування електросамокатів (ФОТО)

В Івано-Франківську на Бельведерській, 48 для відвідувачів відкрився перший в Івано-Франківську центр продажу запчастин, аксесуарів електросамокатів і обслуговування двоколісників “Ecos shop”. 

Магазин відкрили творці першого сервісу прокату електросамокатів на Прикарпатті “Ecos”.

Адміністраторка закладу Богдана Власенко розповіла “Галці”, що від початку запуску прокату в Івано-Франківську бувало багато різних моментів, як хороших, так і поганих. Найсумніші – випадки крадіжок і вандалізму.

“Самокати викидали з вікон, кидали у воду, закопували під землею. Роботу тут ніколи не можна назвати нудною. Але це звичайний процес звикання жителів міста до наявності такого виду бізнесу. Спочатку, звісно, всі ставились насторожено і вороже, але так як засновник компанії сам з Франківська, дуже хотів втілити цю ідею саме тут, вдома. Сказати, наскільки змінилась якість продукту, яким користуються люди, це нічого не сказати. Щодня програмісти працюють над оновленнями та виправленнями багів, вчимося на своїх помилках та стараємось покращувати якість обслуговування. Компанія розвивається і це не може не радувати. Наразі парк самокатів складає 120, і, безперечно буде поповнюватись. До наступного сезону можу анонсувати десь ще 120-150 самокатів. Вони будуть інакшої моделі, більші та плавніші у русі по нашій бруківці. Наразі наша ціль – 250 самокатів на наступне літо”, – каже Богдана.

Цього року команда “Ecos” запустила франшизу і успішно співпрацює із Вінницею та Житомиром, тривають перемовини з новими партнерами. 

“Знайшли однодумців в місті та зрозуміли, що багато жителів мають свій електротранспорт, але із запчастинами та ремонтом виникають складнощі. Тож відкриваємо магазин, де це все буде доступно, можна буде прийти, отримати консультацію, побачити асортимент, обрати для себе корисні та зручні аксесуари. Стараємось на благо міста, цього року вже поставили два лежаки в рекреаційній зоні, далі більше, бо Екос створений у Івано-Франківську для жителів та гостей міста”, – каже Богдана.

В “Ecos shop” власники електросамокатів можуть відремонтувати свої двоколісники, замовити їх діагностику чи зробити програмне чи візуальне оновлення.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry