У Франківську відзначили річницю Кобзаря біля затрасканого послідом пам’ятника

Автор: Вадим Войтик

09 Бер, 2023 18:53

Поділитись публікацією
У Франківську відзначили річницю Кобзаря біля затрасканого послідом пам’ятника

В Івано-Франківську відзначили 209 річницю з дня народження Тараса Шевченка. Щоб віддати шану Кобзарю влада організувала віче та надрукувала листівки. Коштів та часу, аби відмити пам’ятник поета від посліду, не знайшлося. 

Закуплені бюджетним коштом квіти до пам’ятника поклала заступниця міського голови Вікторія Дротянко, відповідальна за святкування. 

“Говорити про велике свято не повертається язик, вживати це слово (свято, – ред.) будемо після великої перемоги”, – зазначила чиновниця. 

План організації та проведення культурно-мистецьких заходів з відзначення 209-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, а також кошторис на це було затверджено рішенням виконавчого комітету Івано-Франківська 23.02.2023р.  № 176.

Крім квітів кошторис святкування передбачав лише витрати на листівки, які друкує пов’язана з владою друкарня. Сума витрат – 9800 грн. 

Франківці критично поставилися до такого “святкування”.

“Чи може Франківськ продукувати ще більше ганьби? Да, ето так. Сьогодні віддали шану Шевченкові біля обісраного пам’ятника. Добре хоч лише одна заступниця Марцінківа прийшла посвітити таблом, а не всі десять. Роблять вони, а соромно мені. Зрештою як завжди.” – написав у мережі Максим Сич та виклав скріншоти з неналежним виглядом пам’ятника.

Читайте також: У Франківську діти долучилися до створення дрона-міношукача, його вже тестують на фронті (ФОТО)

Теги: