У Франківську вихідні дні зробили робочими, аби “врятувати економіку міста”

Автор: Застава Максим

13 Лис, 2020 21:26

У Франківську вихідні дні зробили робочими, аби “врятувати економіку міста”

Як інформувала “Галка”, в Україні вводять режим “карантину вихідного дня” – з суботи до понеділка працюватимуть лише продуктові магазини та аптеки, АЗС і фінустанови.

Читайте також: Погляд збоку: АББА знову на сцені, помер Бельмондо, біткоїн в Сальвадорі, чиновники бігають від Марцінківа

На таке рішення Уряду “гаряче” відреагували франківські підприємці. Так, 11 листопада ресторатори вийшли на акцію протесту на площу перед облдержадміністрацією, а за два дні – й під стіни Головного управління Нацполіції в області.

Люди, незадоволені рішенням уряду зробити «карантин вихідного дня», просять у керівництва держави мати можливість працювати, а у поліції – розуміння.

Врешті, на вимогу місцевих підприємців, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на 21:00 скликав позачергове засідання виконавчого комітету.

“З метою належного функціонування Івано-Франківської міської територіальної громади та економічної підтримки суб’єктів господарювання, беручи до уваги на той факт, що безпечна робота громади та ефективне функціонування у вказаних суб’єктів буде гарантією надходження коштів до бюджетів усіх рівнів, зокрема для профілактики та лікування коронавірусної інфекції, виконавчий комітет вирішив: оголосити до 30.11.2020 року на території Івано-Франківської МТГ робочими днями вихідні дні суботу та неділю для наступних категорій суб’єктів господарювання: у сфері громадського харчування, барів, ресторанів, кафе тощо, торговельно-розважальних центрів, у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, закладів культури та закладів пов’язаних з культурою, спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, ринків“, – йдеться в проєкті рішення, за який проголосували 14 членів МВК, передає “Галка“.

Вказані суб’єкти господарювання зобов’язані забезпечити дотримання санітарних та протиепідеміологічних заходів, скерованих на запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Також франківський виконком звернеться до Кабінету міністрів про скасування постанови Кабміну від 11 листопада 2020 року №1100 про внесення зміг до постанови КМУ від 22 липня 2020 року №641, як неконституційної та такої, що наносить шкоду малому та середньому бізнесу, та про відшкодування для малого та середнього бізнесу, пов’язаних із запровадженням карантинних обмежень.

“Я б тут ще записав пункт про звернення до правоохоронних органів, щоби підприємців не штрафували”, – каже Марцінків.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • angry 5
  • like 2
  • angry
  • like
7
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...