У Франківську випікають міні-пасочки для бійців АТО (ФОТО)

Автор: Турій Роман

08 Кві, 2015 16:20

Поділитись публікацією
У Франківську випікають міні-пасочки для бійців АТО (ФОТО)

На базі коледжу технологій та бізнесу триває великодня акція, яка спрямована на допомогу бійцям АТО.

Читайте також: Замість прибрати – закопати: міська влада не реагує на неприбране сміття біля міського озера (ФОТО)

Активісти “Студентської Свободи” випікають тут міні-пасочки та пакують їх, загортаючи до подарунку шоколадку та образки.

“Хочемо, аби бійці АТО відчули наше тепло, щоб знали, про них не забули, їх підтримують і чекають вдома в перемогою. Робимо ці пасочки з любов’ю”, – розповіла одна з активісток Олександра Прокопів.

Загалом молодь виготовить понад сотню великодніх подарунків.

“Спілкуючись з хлопцями, знаю, що їм завжди приємно отримувати подарунки, малюнки, особливо перед Великодніми святами, тому що це є відчуття того, що хлопців пам’ятають. Сьогодні дуже важливо, аби допомога нашим захисникам не зменшувалася”, – каже голова міської організації “Свобода” Руслан Марцінків.

У коледжі технологій та бізнесу з радістю відгукнулися на заклик юних “свободівців”. Кажуть – тут вже не вперше підтримують ініціативи, спрямовані на допомогу воїнам АТО.

“Як би не було важко нам тут, розуміємо, що в окопах хлопцям ще важче”, – визнає директор навчального закладу Софія Томенчук.

Подарунки відправлять на фронт, зокрема у підрозділи, де служать депутати міської ради Андрій Гнатів, Михайло Малярчук та Петро Гавриш.