У Франківську виявили ділка, який підробив алкоголю на чверть мільйона гривень

Автор: Турій Роман

11 Jun, 2015 09:36

Поділитись публікацією
У Франківську виявили ділка, який підробив алкоголю на чверть мільйона гривень

Податкові міліціонери ліквідували підпільний цех з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції.

Організатором виявився 45-річний житель м. Івано-Франківська, який по місцю свого проживання організував підпільне цехове виробництво по незаконному виготовленню алкогольних напоїв, шляхом розведення етилового спирту водою, використовуючи у своїй незаконній діяльності підвальне приміщення, а також одне із гаражних приміщень гаражно-будівельного кооперативу м. Івано-Франківська, де й зберігав сировину (спирт, пляшки, етикетки, корки) для незаконного виготовлення алкогольних напоїв. Етикетки для фальсифікованої алкогольної продукції, друкувались на поліграфічній фірмі.

Всього у зазначеного горе – підприємця виявлено та вилучено майже 500 літрів спирту, 1000 літрів лікеро-горілчаних виробів, більше 600 марок акцизного податку на алкогольні напої з явними ознаками підробки, понад 180 тисяч шт. етикеток для горілки та коньяку різних торгових марок, велика кількість корків контрольних кілець, порожніх пляшок для алкогольних напоїв різних торгових марок. Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей становить близько 245,0 тис. грн.

На даний час у вказаному кримінальному провадженні вживаються заходи по встановленню походження сировини та комплектуючих для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.
Як повідомлялося раніше, з метою поліпшення ефективності заходів щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, посилення державного контролю у вказаній сфері, ДФС України запроваджено проведення операції «Акциз-2015». Операція стартувала 10 квітня 2015 року.
Про факти незаконного обігу, виготовлення фальсифікованих підакцизних товарів на території області прохання повідомляти чергову частину оперативного управління ГУ ДФС в області, яка знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 20. Також зазначену інформацію можна надати в телефонному режимі, зателефонувавши за номерами (0324) 77-18-97, 77-18-98, або скориставшись  сервісом «Пульс»: (044) 284-00-07 (цілодобово), інформує прес-служба Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.