У Франківську військові змагались за першість у легкоатлетичному кросі (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

05 Кві, 2019 17:09

У Франківську військові змагались за першість у легкоатлетичному кросі (ФОТО)

На базі Івано-Франківської бригади тактичної авіації відбулися змагання з легкоатлетичного крос серед військовослужбовців повітряного командування «Захід».

“Змагання проводимо не вперше, хочу сказати, що з кожним роком вони стають цікавішими, адже спортсмени постійно працюють над собою і намагаються покращити свої результати”, – розповів начальник фізичної підготовки і спорту ПвК «Захід» майор Мар’ян Остафінський.

Також він додав, що проведення подібних змагань сприятиме зростанню рівня фізичної підготовки, загартованості та пропаганди здорового способу життя. Військові спортсмени демонстрували свою фізичну міць у забігу на 6 та 3 кілометри. Кожна команда складалася з 5 осіб серед яких – одна жінка. 

Надзвичайна спортивна атмосфера та командний дух показали наскільки згуртовані і підготовлені захисники. Боротьба за перемогу була запеклою, адже кожен учасник намагався здобути перемогу. Спортсмени-військові відрізнялися високим рівнем підготовки, завдяки чому на дистанції точилася справжня боротьба, інформує “Галка” з посиланням на Повітряне командування “Захід”.

За результатами змагань в особистому заліку сереж жінок перше місце зайняла старший солдат Оксана Петрова, 2-е місце старший солдат Іванна Бахарева – 3-тє місце – старший солдат Світлана Пушкар.

А от серед чоловіків перше місце розділили капітан Андрій Камінський та майор Роман Яічніков, 3-тє – здобув майор Олег Поплавський. 

В командному заліку почесне перше місце здобула команда Івано-Франківської бригади тактичної авіації, друге місце Севастопольська бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна й третє окремий полк зв’язку та радіотехнічного забезпечення. 

Усі учасники змагань отримали медалі, дипломи та призи. Зауважимо, що команда переможців незабаром представлятиме повітряне командування «Захід» на Чемпіонаті Повітряних Сил ЗС України з воєнізованого кросу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry