У Франківську визначили найкращих футболістів серед семінаристів, священиків та парафіян

Автор: Людмила Баран

16 Тра, 2016 13:47

У суботу, 14 травня, у місті завершився міні-футбольний турнір на кубок Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

У фіналі зустрілись дві команди, які представляли Івано-Франківську Духовну Семінарію: “Forza” (семінаристи першого та шостого курсів) та “Олімп” (семінаристи третього курсу). Матч завершилася з рахунком 1:1, чемпіона турніру вдалося визначити лише за допомогою серії пенальті, де команда “Forza” здобула перемогу, повідомляє прес-служба Архієпархії.

Команда священиків Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ у нелегкому протистоянні зайняла почесне третє місце.

У віковій категорії 13-14 років перемогу здобула команда парафії Різдва Пресвятої Богородиці, Івано-Франківська. Вони 20 травня візьмуть участь в обласному турнірі дворового футболу. Друге місце за командою села Межигірці, Галицького деканату, а третє посіла команда “Луква”, села Мислів, Боднарівського деканату.

Призерів турніру нагороджували організатори: отець Микола Крушец, Голова комісії у справах мирян Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ і Святослав Бойко, представник ІОЦФЗН “Спорт для всіх”.

Даний турнір відбувся за підтримки Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Архієпископа і Митрополита Кир Володимира (Війтишина), та фінансової підтримки Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.