У Франківську визначили вчителів року з трудового навчання та української мови й літератури

Автор: Костинюк Олександр

18 Nov, 2020 10:07

Поділитись публікацією
У Франківську визначили вчителів року з трудового навчання та української мови й літератури

У Франківську визначили педагогів року у номінаціях “Трудове навчання” та “Українська мова й література”.

Читайте також: Іванофранківець у саду вирощує ківі (ФОТО, ВІДЕО)

Упродовж 9-13 листопада відбувся міський тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2021” у номінації “Трудове навчання”. Переможцем визначено учительку трудового навчання Ліцею №10 Наталію Олійник.

“Талановитому учителю притаманна любов до обраного фаху, саме вона є великою можливістю, що відкриває допитливим учням цікавий світ технічної науки. Таким педагогом є Наталія Олійник. Вміло, з любов’ю, на уроках трудового навчання та технологій розкриває особистість кожного школяра”, – йдеться на фб-сторінці департаменту освіти та науки франківської міськради, інформує “Галка”.

Наталія Степанівна – досвідчений педагог, талановитий майстер своєї справи, людина творча і неординарна, яка добре володіє ефективними формами організації освітнього процесу, має ґрунтовну професійну підготовку. Учитель бере активну участь у творчій майстерні педагогічних інновацій вчителів трудового навчання, ділиться досвідом роботи з молодими педагогами.

Мар’яна Стрембіцька, учителька Крихівецького ліцею, посіла ІІ місце у міському турі Всеукраїнського конкурсу, а педагогиня ліцею № 6 Уляна Семенів здобула ІІІ місце.

Конкурс у номінації “Трудове навчання” проходив у режимі онлайн, без залучення здобувачів освіти, з використанням цифрових, мультимедійних технологій та електронних освітніх ресурсів.

Крім того, з 9 до 13 листопада проходив І етап Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2021” у номінації “Українська мова та література”. Конкурсанти успішно подолали конкурсні випробування: тестування з фахової майстерності, “Майстер-клас” та “Дистанційний урок”.

“Запорукою успіху є уміння виявити себе як творчу особистість. Від конкурсу я очікую професійного зросту, поглиблення компетенції, нових ідей та зустрічі з креативними вчителями”, – говорить пані Оксана Гошовська – переможниця міського конкурсу в цій номінації, учителька Католицького ліцею святого Василія Великого.

Оксана Гошовська у 2005 році закінчила Українську гімназію №1 м. Івано-Франківська, у цьому ж році вступила до Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Своїм основним досягненням вважає захист кандидатської дисертації за спеціальністю українська мова. Пані Оксана вірить, що сучасний педагог, демонструючи творчий підхід до використання сучасних технологій, здатний до продукування власних ідей, уміє аналізувати шляхи та способи досягнення високих результатів освітнього процесу, а також оцінювати їх ефективність, мотивувати учнів на навчальну діяльність і самостійну роботу.

ІІ місце у Конкурсі посіла педагогиня ліцею №16 Надія Іванців, а ІІІ місце зайняла Оксана Мішук – учителька ліцею №22.