У Франківську вкладники VAB не можуть забрати свої депозити

Автор: Турій Роман

25 Apr, 2014 09:25

Поділитись публікацією
У Франківську вкладники VAB не можуть забрати свої депозити

Вчора мешканці Івано-Франківська, які поклали кошти на депозит у VAB Банку пікетували офіс компанії. Вони вимагають повернення вкладених коштів. При цьому люди просять віддати гроші с депозитів, термін дії яких уже завершився. Тобто про дострокове повернення коштів не йдеться.

За словами Любомира Кладочного, він уже три місяці не може забрати кошти із депозити. Відсотки по ньому він отримує вчасно, а от «тіло вкладу» для нього не доступне. Каже, що в банку його постійно просять продовжити термін депозиту.

Інші клієнти банку відзначають, що банк вряди-годи видає по 500-1000 гривень. За словами Ольги Твердушко, вкладники уже писали звернення і в центральний офіс банку, і в Нацбанк, проте наразі результатів немає.

У Франківську керівництво філії VAB Банку відмовилося від коментарів.

Як стало відомо www.galka.if.ua проблеми із поверненням вкладів мають не лише клієнти з Івано-Франківська. Така ситуація по всій Україні. Нещодавно відбулося пікетування центрального офісу банку в Києві. Керівництво банку попросило більше не проводити пікети.

«Шановні вкладники. Пікетування банку тільки створює загальну нервозність і діє деструктивно. Надіємося на ваше розуміння в такий складний економічний період», – відзначено в повідомлені VAB Банку.

Разом з тим, вкладники гуртуються в соцмережах і дають один одному поради, як діяти в непростій ситуації. За їх словами, в першу чергу треба звернутися до відділення НБУ, щоби факт не повернення депозиту був зафіксований і справа перебувала на контролі у Нацбанку. По-друге, вкладникам радять писати заяву в прокуратуру.