У Франківську водій рейсового автобуса відмовився безкоштовно везти атовця. Реакція побратимів не забарилася (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

19 Жов, 2018 10:52

У Франківську водій рейсового автобуса відмовився безкоштовно везти атовця. Реакція побратимів не забарилася (ВІДЕО)

Водій (перевізник) автобуса “Івано Франівськ – Іваниківка” відмовився безкоштовно везти учасника бойових дій Василя Поповича попри посвідчення УБД, яке було при ньому.

Читайте також: У райрад Прикарпаття фінансові труднощі: скликають спільну сесію на морозі (ФОТО)

Побратими Василя Поповича завітали в автобус до даного перевізника, аби нагадати про пільговий проїзд для учасників АТО.

Нагадаємо, згідно зі ст. 12 п. 7 Закону України (Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них), учасники бойових дій мають право на безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання за наявності посвідчення встановленого зразка, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду – також електронного квитка, який видається на безоплатній основі.

Андрій Долик – голова ГО “Обласна спілка учасників АТО”, попередив перевізника, що на нього буде відправлено скаргу в управління транспорту і накладено штраф.

У свою чергу перевізник почав запевняти, що не відмовлявся возити атовця і сказав, що присутні перші підняли скандал.

“Якщо ще хоч раз до нас звернеться атовець і скаже, що йому відмовили у перевезенні, ми прийдемо у кількості 30-40 осіб, сядемо до вас у маршрутку і цілий день будемо їздити на Іваниківку і назад”, – попередив Долик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Керманич рейсового автобуса пояснив, чому відмовився везти атовця.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...