У Франківську волонтери нащедрували майже 9 тисяч для армії (ФОТО)

Автор: Турій Роман

20 Jan, 2015 22:30

Поділитись публікацією
У Франківську волонтери нащедрували майже 9 тисяч для армії (ФОТО)

В неділю ввечері, 18 січня, на другий Святвечір, небайдужі мешканці Івано-Франківська в яскравому українському колоритному одязі долучились до «Благодійної щедрівочки». Завдяки їй вдалося зібрати 8900 гривень.

Читайте також: Людмила Сокол: Довідка із місця роботи про відсутність відпустки влітку – першочергова умова для того, щоби дитина потрапила у черговий садок

Гроші від щедрівочки переданні ініціативній волонтерській спільноті “Заради життя“, яка підтримує українську армію та передає допомогу (одяг та спорядження) безпосередньо у руки військовим.

Щедрували близько 30-ти осіб, cеред них працівники IT-компаній «Елекс» та «Soft Serve», йогісти з «Намаскару», бігуни “Франківського Півмарафону” та просто небайдужі мешканці.

Організатор акції – Людмила Сокол (Грудзевич) – волонтер «Заради життя» та працівник «Елекс» від себе особисто вдячна усім небайдужим, хто зміг виділити кілька годин часу в такий вечір і допомогти армії.

“Восени, в теплу пору ми проводили декілька благодійних ярмарків випічки в центральній частині міста, які приносили справді великі суми – неабияку допомогу війсьовим на сході. Взимку потрібно щось інше організовувати з такою ж ціллю, адже в країні далі війна і неможливо зупинятись….Нашої допомоги потребуть наші ж співвітчизники-захисники”, – каже Людмила.

Франкцівці просять долучатися до спільноти «Заради життя». Вся інформація про організацію – на сайті www.forlife.if.ua

Допомогти можна звичним способом:
Проект
http://forlife.if.ua/uk/projects/14-viyskova-elektronika, або перехувати гроші на картку ПриватБанку: 5168 7572 4563 4540 Прокопчук Наталія (0.5% комісії при нарахуванні коштів);

Проект – http://forlife.if.ua/uk/projects/13-bezpilotnik, картка Приватбанку 4731 2171 0233 9643 (Артем Мамчич), або через волонтерів “Заради Життя”.

Теги: