У Франківську волонтери роздали пішоходам близько 100 світловідбивачів (ВІДЕО)

Автор: Андрій Макітра

26 Жов, 2023 18:52

Поділитись публікацією
У Франківську волонтери роздали пішоходам близько 100 світловідбивачів (ВІДЕО)

23 жовтня волонтери з громадської організації “Опора демократії” провели благодійну акцію в Івано-Франківську. Активісти роздавали мешканцям міста світловідбивні елементи, щоб покращити безпеку людей на дорогах. 

Про це пише Галці розповів один із засновників ГО “Опора демократії” Дмитро Шинкаренко.

У понеділок, 23 жовтня волонтери роздали франківцям близько 100 світловідбивачів. Також таку акцію у Франківську, активісти проводили ще влітку. Тоді вони передали приблизно декілька сотень світловідбивних елементів у ліцей ім. В. Чорновола, та Координаційний центр надання допомоги ВПО з Луганщини.

Допомогти із купівлею світловідбивачів, на прохання волонтерів, відгукнувся польський політехнічний університет міста Познань. Активістам влітку відправили 1500 світловідбивних стрічок. Проте вони частину з них притримали до осені.

ГО “Опора демократії” реалізовує свої соціальні ініціативи по різних містах України. Одною з таких ініціатив і є безпека на дорогах у темну час доби. Завдяки волонтерам близько 500 франківців отримали безкоштовні “флікери”.

“Ми чуємо від керівництва держави що є ризики повторних ударів по енергетичній інфраструктурі України. Можуть знову бути відключення світла. Тому зараз ми активізувалися по цьому проєкту і намагаємося залучати якомога більше людей. Ще минулого року ми започаткували цей проєкт, коли під час аварійних відключень світла, кількість аварій на дорогах збільшилась у три рази. Тоді ми отримали від Варшавського університету 5000 таких стрічок і також роздали людям”, – розповів Дмитро Шинкаренко.

Як проходила акцію в Івано-Франківську можна побачити на відео громадської організації.

Довідково: член ГО “Опора демократії” Дмитро Шинкаренко окрім громадської діяльності займається професійно футболом та навчається у Харківському національному університеті ім. В. Каразіна. Хлопець родом з Маріуполя та зараз грає за франківський футбольний клуб “Прикарпаття-ЗСУ”.

Читайте також: Вірю, що повернемо Маріуполь: Дмитро Шинкаренко з ФК “Прикарпаття” про спортивну кар’єру, громадську діяльність, волонтерство та рідне місто (ФОТО)