У Франківську вшанували рятувальників, загиблих під час гасіння пожежі на Північному бульварі 12 років тому

Автор: Людмила Баран

21 Mar, 2015 20:14

Поділитись публікацією
У Франківську вшанували рятувальників, загиблих під час гасіння пожежі на Північному бульварі 12 років тому

Працівники Управлінні ДСНС вшанували пам’ять пожежників Тараса Бринецького та Володимира Заяця біля будинку №1 на Північному бульварі ім.Пушкіна. Дванадцять років тому, 21 березня, стіни цієї будівлі стали свідками трагічної загибелі молодих героїв.

Також на вулиці імені Героїв Пожежних рятувальники поклали вінок та вшанували пам’ять колег панахидою. Начальник Івано-Франківського міського відділу Управління ДСНС в області Василь Мацалак розповів присутнім про ту пожежу, коли від високої температури у підвалі прогнулося перекриття, а з будинку було евакуйовано більше 50 мешканців, – повідомляє прес-служба ДСНС області.

 21 березня, минає 12 років з ночі, під час гасіння пожежі у підвалі житлового будинку по вулиці Північний бульвар, в обласному центрі, загинув начальник караулу СДПЧ-1 міста Івано-Франківська старший лейтенант внутрішньої служби Тарас Бринецький.

Його колега, пожежний Володимир Заяць, з місця пожежі у непритомному стані був доставлений у реанімаційне відділення обласної клінічної лікарні, через тиждень він помер.