У Франківську встановили нове освітлення в дитячому садку (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

26 Jan, 2019 13:00

У Франківську встановили нове освітлення в дитячому садку (ФОТО)

Зробити дитячі садки і школи безпечними – на цьому завданні зосередилось місто і у 2016 впровадило програму освітлення територій навчальних закладів.

За три роки її існування вдалось встановити ліхтарі у понад 20-ти школах та садках. На цьому не зупиняються, адже ще лишились заклади, які потребують освітлення.

Цьогоріч світліше стало на території ДНЗ №23 «Дударик», що на БАМі.  Про реалізацію проекту клопотали депутати міськради Сергій Абрам’як та Мар’ян Вагилевич. Починаючи з осені, дошкільнят до груп ведуть ще вдосвіта, а забирають, коли надворі вже темно. Отож, освітлення території – а вона немаленька – було вкрай потрібним і для педагогів, і для батьків, і для дітей. Також нове освітлення, за сприяння депутата Андрія Грималюка, встановили на території ЗОШ №28, що на вул. Чорновола.

«Продовжуємо цю роботу. Дуже важливо, щоб наші заклади були безпечні. Це перший такий напрямок. Наступний – встановлення огорож та відеоспостереження на території шкіл та садків. Ми днями підписали пілотний проект для 15-ти навчальних закладів, де з’явиться система нагляду», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Директор КП «Івано-Франківськміськсвітло» Віктор Синишин розповів, що у дворі садка встановили сучасні енергозберігаючі світильники з функцією дімування. «Розумні» ліхтарі автоматично зменшують потужність в нічний час, коли на території немає людей.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry