У Франківську й на Закарпатті спіймали ділків, які незаконно переправляли чоловіків за кордон (ФОТО)

Автор: Застава Максим

08 Кві, 2024 14:14

Поділитись публікацією
У Франківську й на Закарпатті спіймали ділків, які незаконно переправляли чоловіків за кордон (ФОТО)

Правоохоронці в Івано-Франківську й на Закарпатті викрили чотирьох осіб, які за гроші допомагали чоловікам незаконно виїхати з України.

Про це пише “Галка” з посиланням на СБУ й обласну поліцію.

Зокрема ділки переправляли чоловіків з Івано-Франківщини за кордон через річку Тису та лісами. Вартість послуг коливалася від шести з половиною до 11 з половиною тисяч євро – “залежно від маршруту й клієнта”.

“Організаторами є двоє мешканців Івано-Франківщини. Вони підшукували клієнтів та допомагали їм потрапити в прикордонну область. А їхні спільники з Мукачівського району Закарпаття інструктували та допомагали клієнтам перетнути кордон вплав рікою або гірськими лісами”, – повідомляють в СБУ.

У поліції уточнюють, до групи входило четверо осіб: 51-річний чоловік та 45-річна жінка, а також подружжя: 38-річна мешканка Закарпаття та 26-річний іноземець.

Під час 18 обшуків в Івано-Франківській та Закарпатській областях правоохоронці пів мільйона гривень у різній валюті, гаджети, автомобіль “Mercedes”, який використовували для перевезення, а також незареєстровану вогнепальну зброю.

Їм оголосили про підозру за статтею про незаконне переправлення осіб через державний кордон України.