У Франківську є 17 мільйонерів

Автор: Людмила Баран

15 May, 2015 12:03

У Франківську є 17 мільйонерів

В Івано-Франківську 17 громадян задекларували мільйонні статки.

За результатами цьогорічної деклараційної кампанії 17 громадян подали декларації про отримані минулорічні доходи понад один мільйон гривень, передає прес-служба ДПІ у м. Івано-Франківську.

Загалом ними задекларовано понад 35 мільйонів гривень. До бюджету додатково надійде 735,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

У минулому році було виявлено лише 14 громадян з мільйонними статками, які сплатили 577,2 тис.грн. податку. Це майже на 160 тис.грн. менше, ніж надійде у цьому році.

«Мільйонери» декларували свої доходи, отримані внаслідок прийняття ними у спадщину чи дарування коштів або майна; іноземні доходи, додаткове благо та доходи від операцій з продажу.

Загалом мешканцями обласного центру цьогоріч подано 1970 декларацій про майновий стан та доходи. З них 1128 громадян задекларували отримані у 2014 році доходи в сумі 201 млн.грн., від яких до бюджету надійде майже 4 млн.грн.

Щодо податкової знижки, на її отримання з початку року подали декларації 842 івановранківці. Їм з бюджету буде відшкодовано більш як мільйон гривень. Однак громадяни мають можливість подати декларації на отримання податкової знижки ще до кінця року.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry