У Франківську з’явився черговий яскравий та пізнавальний вуличний малюнок (ФОТО, ОНОВЛЕНО)

Автор: Борис Марія

04 Jul, 2016 13:55

Поділитись публікацією
У Франківську з’явився черговий яскравий та пізнавальний вуличний малюнок (ФОТО, ОНОВЛЕНО)

У дворі на вулиці Коновальця, 132а/136 з’явився яскравий вуличний малюнок.

Читайте також: “Зозулька на паузі”: дитсадку-довгобуду на Каскаді шукають інвесторів

Секретар міської ради Оксана Савчук розповіла “Галці”, що ініціатором розфарбування похмурої стіни споруди є депутат міської ради, якого обрали на цьому окрузі, Олег Капустяк.

“Ми довго радилися, що тут намалювати. Згадали, що нещодавно у Франківську відкривали анотаційну дошку поетесі, вишивальниці, дисиденту, Героїні Світу Ірині Сеник, тому вирішили присвятити роботу їй. Таких жінок мало. Потрібно, щоб люди у доступній формі про неї дізнавалися”, – прокоментувала вона.

“Двір Коновальця 132а/136 є своєрідними “ворітьми” великої частини мого виборчого округу, що веде до будинків Коновальця 136а, 136б, 136в, 136г, 136д, 130а. Переконаний, що відтепер творчий дух “зустрічі” даного мікрорайону буде ширитись і в сусідні двори, чи навіть на вулиці та надихати людей на нові творчі втілення благоустрою наших дворів та вулиць”, – додав Капустяк.

Авторами роботи є художники Марта Бельмега та Юрій Пітчук.

Згодом малюнок планують урочисто відкрити. У цей день для присутніх проведуть майстер-класи із вишивання та детальніше розкажуть про видатну особистість Ірину Сеник.

Нагадаємо, у Івано-Франківську вже на кількох похмурих стінах з’явилися чудові вуличні малюнки. Зокрема, на стіні на вулиці Миколайчука, 7 поблизу дитсадочку зображені казкові герої, також у мікрорайоні Каскад намалювали портрет актора Івана Миколайчука, на Миколайчука 17Б – 17В зображені історичні персонажі, на вулиці Вовчинецькій – портрет Івана Франка та звірі з його казок,на Галицькій, 132 – українська співачка Квітка Цісик та її пісня «Я піду в далекі гори». Нещодавно новому дитячому садочку “Вишиванка” також подарували повчальну арт-стіну.