У Франківську за високі трудові досягнення нагородили відомого прикарпатського нафтовика (ФОТО)

Автор: Сидорчук Василь

08 Sep, 2018 19:28

Поділитись публікацією
У Франківську за високі трудові досягнення нагородили відомого прикарпатського нафтовика (ФОТО)

7 вересня у рамках урочистого засідання приуроченого Дню працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, дипломом про присвоєння звання почесного професора ІФНТУНГ нагородили  Івана Миколайовича Петраша.

Читайте також: Калуський ветеран УПА поговорив про Україну з нардепом Прощуком і подарував йому книгу

Про це “Галці” повідомила прес-служба ВНЗ ІФНТУНГ.

Він є автором 54 наукових робіт і 6 винаходів, присвячених проблемам видобування і транспортування нафти та газу, співавтором книг у цій сфері, член-кореспондент Гірничої академії наук.

Іван Миколайович брав активну участь у спорудженні та експлуатації таких відомих трансконтинентальних газопроводів, як «Братерство», «Союз», «Уренгой-Помара-Ужгород», низки компресорних станцій, установок підготовки газу, газорозподільних станцій та об’єктів соціально-культурного призначення в містах Івано-Франківську, Долині, Богородчанах, Яремчі, Закарпатській та Одеській областях та Республіці Молдова.

За високі трудові досягнення Івана Миколайовича нагороджено орденами «Знак Пошани», Трудового Червоного Прапора, орденом Свободи Чехословацької Республіки, Почесною грамотою Президії Верховної Ради України. Йому присвоєно звання «Заслужений працівник промисловості України», «Заслужений працівник Укргазпрому» та галузевими нагородами.

Ректор ІФНТУНГ під оплески присутніх вручив диплом та нагороду почесному професору. Під час дійства Іван Миколайович був надзвичайно зворушений, він привітав усіх зі святом, побажав щастя, здоров’я і процвітання.

Академічний камерний оркестр Harmonia Nobile подарував прекрасну музичну атмосферу для всіх гостей та членів Вченої ради.

Теги: