У Франківську запрацює новий дитячий садок (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

09 Чер, 2021 14:04

Поділитись публікацією
У Франківську запрацює новий дитячий садок (ФОТО)

В Івано-Франківську поповниться список садочків. Незабаром у мікрорайоні “Липки” відкриє свої двері для малечі ясла-садок №37 “Джерельце”.

Читайте також: Пішохідний міст на Пасічну завершать за два тижні — Марцінків

Цей садочок зможе прийняти близько 200 діток та буде розрахований на 6 груп: 2 ясельні та 4 звичайні.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сайт міського голови Руслана Марцінківа.

Оглянути хід робіт на локації виїхав директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук. Каже, що відкриття садка в цьому мікрорайоні є надзвичайно актуальним питанням, адже він зможе прийняти й багато діток з мікрорайону “БАМ”.

“Цей гарний садочок, “Джерельце”, зможе прийняти 6 груп. Близько 200 дітей ми зможемо в цьому садку навчати та виховувати уже найближчим часом”, – каже головний освітянин міста.

Представник підрядника коментує, що будівництво розпочали ще минулого року, але темпи доволі високі. “Вже зараз тут виконуються внутрішні опоряджувальні роботи, а завершення плануємо у серпні. Після цього садочок передадуть вже в департамент освіти, щоб вони могли комплектувати обладнанням, меблями та інвентарем”, – каже пан Дмитро.

“Це яскравий приклад того, як співпраця міської ради та забудовника народжує такі гарні об’єкти. Новий, сучасний та зі зручною територією огородженою повністю. Цей садочок буде для всіх мешканців цього мікрорайону. Сподіваємося, що вже в серпні він зустріне діточок. А чергу на цей садочок ми оголосимо, сподіваюсь, також найближчим часом, коли запустимо цей об’єкт”, – розповідає заступниця міського голови з освітніх питань Вікторія Дротянко.

Руслан Марцінків теж оглянув хід робіт на будівництві:

“Ще один дитячий садочок буде відкритий в Івано-Франківську. Завдяки співпраці із будівельною компанією “Ярковиця”. Сюди ходитимуть дітки з мікрорайону БАМ. Вже зовсім скоро плануємо відкриття, та все буде залежати від процедур закупівлі обладнання, меблів”, – каже мер.