У Франківську запрошують на грандіозний концерт-трилогію “Володар перснів”

Автор: Застава Максим

23 Jan, 2023 19:40

Поділитись публікацією
У Франківську запрошують на грандіозний концерт-трилогію “Володар перснів”

В Івано-Франківську із грандіозним концертом-трилогією «Володар Перснів» виступлять LUMOS Orchestra та хор «Євшан».

Читайте також: Франківців кличуть на вечір різдвяних саундтреків

Концерт триватиме у драмтеатрі 29 січня. Початок о 17:00, пише “Галка” з посиланням на “Куди піти? Франківськ“.

Концерт-трилогія «Володар Перснів» — грандіозний проєкт, у якому об’єднані книги Дж.Р.Р. Толкіна, музика Говарда Шора та кінотрилогія «Володар Перснів» Пітера Джексона в одному величному дійстві.  

«Актуальна як ніколи, грандіозна історія про спробу Передвічного Зла зі Сходу відродитись та поневолити усі Вільні Народи Середзем’я. Про хоробрість та звитягу в боротьбі з нескінченною ордою та мороком. Епічні симфонічний оркестр LUMOS Orchestra та хор «Євшан», авторські анімовані декорації на додачу до кіноряду, чарівні солісти з незвичними старовинними інструментами, одягнуті в костюми героїв саги, та повна історія в тричастинному викладі – все це на сцені Драматичного театру 29 січня!», — розповідають організатори VINIL Concert agency.

Диригент концерту — Роман Кресленко; художня керівниця оркестру — Діана Коваль; художня керівниця хору — Ірина Кресленко. 

Як відомо, симфонічний оркестр LUMOS Orchestra  — справжні чарівники та майстри фентезі та фантастики. За понад десятирічний творчий шлях цей ґік-оркестр створив тематичні проєкти за такими франшизами як «Володар Перснів», «Гаррі Поттер», «Зоряні Війни», «Доктор Хто», а окрім них, безліч інших концертних програм. Оркестр є активним учасником української молодіжної ґік-спільноти, зокрема –  Comic Con Ukraine та інших тематичних заходів.

Галицький камерний хор «Євшан» гастролював у США, Канаді та багатьох країнах Європи, брав участь у міжнародних конкурсах та фестивалях, першим втілював у життя твори багатьох українських та закордонних композиторів.

Частину зібраних коштів буде передано на безпосередню допомогу ЗСУ, які боронять нас від лиха тут і зараз.

Квитки – за посиланням.