У Франківську запустили виробництво сучасних пральних машин (ФОТО)

Автор: Застава Максим

01 Aug, 2018 15:49

Поділитись публікацією
У Франківську запустили виробництво сучасних пральних машин (ФОТО)

У середу, першого серпня, за участі посла Швеції в Україні Мартіна Хаґстрьом, Electrolux на заводі у приміських Микитинцях запустило нову лінію виробництва вузьких пральних машин Electrolux PerfectCare.

Читайте також: Державні нотаріуси на виселення: місто продало приміщення у центрі Франківська (ФОТО)

Виробничий процес на Прикарпатті побудований за міжнародними стандартами, вся техніка перевіряється на відповідність до вимог міжнародної системи контролю якості.

Перевага пральної машинки Electrolux PerfectCare у тому, що вони маленькі, але попри це вони дуже потужні. Досконалі технології забезпечують не просто очищення одягу, а й збереження кольору, форми і текстури речей. Більше того, розумна техніка сама обирає оптимальну програму та цикл прання залежно від типу і складу тканини та завантаження барабану.

Мартін Хаґстрьом, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні, каже, що це дуже важлива інвестиція Швеції в Україну і в Івано-Франківську область.

“Я щасливий побачити результати довгострокової кооперації Швеції й України. Швеція дуже зацікавлена в тому, щоб розвивати торгові відносини та бізнес з Україною. Ця фабрика відіграє велику роль в експорті країни до Швеції. У той же час ми маємо розуміти, що цей рівень є не досить високим, і хочемо поглибити співпрацю між нашими державами. Насправді щасливий бути на презентації нової лінійки продукції від “Електролюксу””.

Олександр Кузик, директор ДП “Електролюкс ЛЛС”, зазначив, що компанія має шведське коріння і повністю відповідає її ідеології.

“”Електролюкс” – це компанія для людей. Ми хочемо, щоб життя кожного з нас було кращим і легшим. Протягом року ми виготовляємо близько 60 мільйонів одиниць побутової техніки. Наш тогорічний товарообіг становить 122 мільярди шведських крон. Наша стратегія – бути кращими у своєму класі для споживачів і партнерів”, – каже Кузик.

За словами Олександра Кузика, компанія використовує інноваційні технології та розробки для виготовлення побутової техніки.
“Новий модельний ряд пральних машинок вже отримав у цьому році нагороду за дизайн. У приладі з’явилася антиалергійна програма, а також програми, призначені для прання дитячого одягу, джинсів, виробів з вовни. Машинка має інвертерний мотор, який забезпечує тишу під час її роботи”.
Більше 65% пральних машин, виготовлених на франківському заводі, йдуть на експорт до Швеції, Польщі, Італії, Угорщини, Хорватії й інших країн Європи та Кавказу. Олександр Кузик додає, всупереч тому, що українці схильні ставити під сумнів українське виробництво, компанія доводить споживачам, що й вітчизняна компанія може виготовляти сучасну надійну техніку.