У Франківську затримали двох юних псевдоволонтерів, які з пожертв збирали собі на машину (ФОТО)

Автор: Турій Роман

14 Лют, 2015 08:15

Поділитись публікацією
У Франківську затримали двох юних псевдоволонтерів, які з пожертв збирали собі на машину (ФОТО)

13 лютого в Івано-Франківську громадські активісти виявили двох псевдоволонтерiв.

Читайте також: “Пологи в області коштують від шести до десяти тисяч гривень. В основному кесерять, бо так вигідніше лікарям”, - активіст головному лікарю Прикарпаття (ФОТО)

Молоді хлопці виявилися гастролерами зі Львова, повідомив у мережі Facebook координатор “Народної Самооборони” Юрій Лоп’янецький. Вони нібито збирали гроші на лікування хворих дітей.

“На питання, що вони роблять у Франкiвську вiдповiли: у Львовi нам уже не вiрять. І знову спекулюють на хворих дiтях… Додаю переписку “волонтера” з своïм другом, з яким вони разом збирали грошi через фонд щоб купити “Жигулi”. Друг являється директором фонду у своï 18 рокiв. Ось така прогресивна “бiзнес молодьож”, – пише Лоп’янецький.

Інший фонд (перший – “Шанс на життя” – Галка) вже не вперше згадується у інтернеті, як шахрайський – “Самопомiч”. Щоправда нiчого спiльного з полiтичною партiєю чи громадською органiзацiєю він немає, каже активіст.

Горе-заробiтчан передали правоохоронним органам. Натомість мешканців закликають бути уважними, і не передавати свої кошти на вулицi не зрозумiлим людям.