У Франківську затримали п’яних лікарів за кермом Фольксвагена

Автор: Турій Роман

18 May, 2014 11:30

Поділитись публікацією
У Франківську затримали п’яних лікарів за кермом Фольксвагена

17 травня близько 5:00 ранку в Івано-Франківську, неподалік міського озера працівниками міліції було затримано групу в складі трьох осіб чоловічої статі, які, перебуваючи у нетверезому стані (один з них – за кермом), рухалися на автомобілі «Фольксваген». Перед тим вони вживали алкоголь на набережній міського озера та не реагували на зауваження працівників патрульної служби.

Читайте також: Мало виповнитися 25: у Франківську вшанували пам’ять героя Небесної сотні Романа Гурика (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківського Правого сектору.

Як з’ясувалося в ході затримання – всі троє п’яних молодиків виявилися працівниками Івано-Франківської обласної лікарні.

«Спершу вони відмовлялися їхати на медосвідчення аргументуючи тим, що «в них в крові мала доза алкоголю від випитого пива «Хайк». При тому, за свідченнями працівників міліції, один з них – Кузенко Роман Тарасович (1981 р.н.) – хірург, викладач Медичного факультету (спортсмен) – чинив спротив міліції при затриманні, в результаті чого, впавши на землю, забруднився (після чого від нього неприємно пахло). Внаслідок такої поведінки на руках хірурга-п’яниці появилися кайданки. Після їх зняття у відділку, лікарю було складно користуватися 5-тим Айфоном. Відмовився проходити медосвідчення на наявність алкоголю в крові», – розповідають у прес-службі ПС.

Окрім того, за кермом автомобіля перебував лікар-травматолог, ортопед, воєнно-польовий хірург, старший лаборант кафедри (спортсмен) – Якібчук Святослав Михайлович (1982 р.н).

«У своє виправдання казав, що був на Майдані тоді, коли стріляли, і боровся за зміну системи. Високомірний, хамив працівнику міліції, доказуючи свою вищість, мовляв: «я себе сам зробив, а ти хто такий?!». В результаті медосвідчення алкотестер показав 1,5 проміле алкоголю в крові», – кажуть у прес-службі Правого сектору.

Третій – Гурик Віталій Степанович – лікар-уролог Обласної клінічної лікарні 1982 р.н. Теж відмовився проходити мед освідчення, кажуть у прес-службі.

«Намагався бути коректним, проте проявив неповагу до візитки Яроша, яка в той час появилася на місці події», – говорять у ПС.

У Правому секторі кажуть, що «мажор Кузенко» нібито погрожував працівникові міліції Володимиру Мартинюку звільненням з роботи.

У відділку на Бельведерській на горе-лікарів працівниками міліції було складено відповідні протоколи.

 Редакція видання  www.galka.if.ua готова розмістити точку зору згаданих в публікації осіб із приводу описаних подій.